O nas

TRANSPORT WLAZŁOWSKI - Transport ponadgabarytowy, transport ponadnormatywny

Firma Transport Wlazłowski powstała w 1988 roku.
W początkowym okresie specjalizowaliśmy się głównie w krajowym przewozie materiałów sypkich. Następnie rozszerzyliśmy swoje usługi o przewóz materiałów budowlanych, stali, konstrukcji stalowych, maszyn budowlanych, ładunków ponadnormatywnych a od roku 2007 przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym. W międzyczasie firma zdobywała kolejne certyfikaty oraz akredytacje pozwalające na przewóz specjalistyczny różnego rodzaju materiałów. Nasza kadra kierowców oraz pracowników administracyjnych stale podnosi swoje kompetencje co również ma bardzo duże znaczenie w jakości obsługi naszych klientów oraz świadczonych usługach.

Obecnie posiadamy w swoim taborze wszystkie samochody o ładowności od 3,5 do 60 ton i długości 40 m. Z powodzeniem świadczymy krajowy i międzynarodowy przewóz rzeczy. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i licencje.

Transport Wlazłowski to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki swojej rzetelności, punktualności i wiarygodności.

Jeżeli szukacie Państwo rzetelnej firmy transportowej zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobiście w siedzibie naszej firmy!

Świadczone przez nas usługi obejmują: